logo.png

WYNAJEM SAMOCHODÓW

Bmw M3 Wynajem Mysłowice

BMW M3

5/5

BMW M3 stało się autem zdecydowanie bardziej wszechstronnym. W głównej mierze jest to zasługa obecnego po raz pierwszy na pokładzie napędu na cztery koła. Czy to oznacza, że BMW M3 straciło swoją duszę i zerwało z tradycją? W żadnym wypadku! Auto ma zdecydowanie tylnonapędową charakterystykę, a w każdym momencie, napęd na przód można odłączyć..

Więcej szczegółów
ford mustang

Ford Mustang 5.0

5/5

Najnowszy Ford Mustang GT posiada sześć trybów jazdy, normalny, sportowy, sportowy, tryb na tor wyścigowy, tryb indywidualny i opcje przeznaczoną do jazdy przy złych warunkach pogodowych. Ta ostatnia jest bardzo przydatna zwłaszcza w zimie, ponieważ samochód przy tylnym napędzie i masie która skumulowana jest głównie z przodu przy niewielkim dociśnięciu pedału gazu lubi zatańczyć.

Więcej szczegółów
audi a 4 kombi s line 2013

Audi a4 S-line

5/5

Audi A4 S-line to synonim „szybkiego kombi”. To o nim myślimy, gdy słyszymy o potwornie szybkim, rodzinnym samochodzie. Konkurencja również oferuje sportowe kombi, to m.in. Mercedes E63, Alpina B5 bądź Jaguar XFR-S Sportbrake, jednak to A4 stało się autem kultowymAudi specjalizuje się w sportowych kombi od lat, co również wpływa na wyjątkowość tego auta.  Emocje towarzyszące jeździe Audi A4 S-line, bez dwóch zdań idą w parze z jego doskonałą renomą.

Więcej szczegółów
Wypożyczalnia Premium

Porsche Panamera

5/5

Porsche Panamera przez wiele lat nazywany był „ubogą” . Niesłusznie – każdy kto miał okazję jeździć tym modelem, doceniał jego niewielkie rozmiary oraz lekkość i precyzję w prowadzeniu. Auto potrafiło czasem sprawić nawet więcej przyjemności z jazdy od legendarnej 911. Najnowsza wersja modelu Panamera dojrzała wizualnie i łączy przy tym wszystkie najlepsze cechy marki ze Stuttgartu.

Więcej szczegółów